Międzynarodowe Mistrzostwa Polski DZ “Ratujmy Dezety”

Kultowe, jedyne w Polsce regaty śródlądowe rozgrywane w formule 24-godzinnego wyścigu. Dezety to piękne, dwumasztowe jachty, których historia sięga początków XX wieku. Zapraszamy zarówno do udziału, jak i do podziwiania wyjątkowego widowiska jakim, z pewnością, jest start regat. Mistrzostwa odbywają się co roku w sierpniu. Więcej informacji w zakładce “Wydarzenia”. Zobacz video.

Młodzieżowe Integracyjne Regaty w klasie DZ

Zachęcamy dzieci i młodzież do aktywności na wodzie odkrywając przed nimi ponadczasowość jachtów jakimi są dezety. Co roku, w regatach biorą udział uczniowie szkół podstawowych z powiatu giżyckiego oraz Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w Giżycku. Regaty odbywają się co roku we wrześniu. Zapraszamy!

Międzynarodowe Żeglarskie Mistrzostwa Polski Seniorów 60+

Najstarsi uczestnicy naszych regat mają ponad 90 lat, ale niech nie zwiedzie Was ten piękny wiek… Zapałem i energią mogliby podzielić się z niejednym 20-latkiem! Regaty cieszą się coraz większą popularnością, co ogromnie nas cieszy. Regaty odbywają się rokrocznie we wrześniu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych żeglarzy seniorów, jak i początkujących – nigdy nie jest za późno na przygodę z żeglarstwem! Więcej informacji w zakładce “Wydarzenia”. Zobacz video.

Puchar Polski Żeglarzy Niepełnosprawnych  oraz Mistrzostwa Polski Żeglarzy z Niepełnosprawnością

Dzięki bliskiej współpracy z Mazurską Szkołą Żeglarstwa oraz Polskim Związkiem Żeglarzy Niepełnosprawnych każdego roku współorganizujemy regaty Żeglarzy Niepełnosprawnych. Zawody odbywają się kilkukrotnie podczas sezonu letniego, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Więcej informacji w zakładce “Żeglarze Niepełnosprawni” oraz “Wydarzenia”.

Zapraszamy do kontaktu
i udziału w regatach!

Dziękujemy! Zgłoszenie zostało wysłane.
Oops! Coś poszło nie tak.

ul. Moniuszki 24
11-500 Giżycko
+48 667 666 219
biuro@oczymazur.pl

Regulamin

Odwiedź nas również tutaj: